Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Centrumrowerowe.pl partnerem 24h Rajdu Rowerowego

Centrumrowerowe.pl partnerem 24h Rajdu Rowerowego

To już oficjalnie potwierdzona wiadomość – internetowy sklep centrumrowerowe.pl został partnerem tegorocznej edycji 24h Rajdu Rowerowego ARKUN. 

Oprócz wsparcia merytorycznego i medialnego, serwis zapewni nagrody dla zwycięzców indywidualnych na trasie 24h i 12h. Będą to zestawy produktów firmy EYEN. 

CentrumRowerowe.pl to sklep rowerowy online, który istnieje od 2005 roku. W ofercie posiada rowery damskie, modele dedykowane mężczyznom oraz rowery dziecięce dla najmłodszych. Popularnością cieszą się rowery Kross, niemniej jednak sporo osób stawia również na rowery Romet. Wśród europejskich marek, w ich asortymencie dostępne rowery Orbea czy Kellys. Jest w czym wybierać! CentrumRowerowe.pl to także sklep z akcesoriami rowerowymi. Stawiają na niezawodny amerykański osprzęt SRAM czy cieszącą się popularnością markę Shimano. Jeśli przygotowujesz swój rower do sezonu, posiadają szeroką ofertę ogumienia do każdego typu roweru. Do wyboru są zarówno opony rowerowe Coninental, Schwalbe, jak i innych renomowanych producentów. W kwestii rozmiarów również znajdziesz u nich, ten idealnie pasujący do Twojego jednośladu. Dostępne są np. opony rowerowe 26 cali oraz te do większych modeli – opony rowerowe 28 i 29 cali.