Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Podsumowanie VII Turystycznej Włóczęgi

Podsumowanie VII Turystycznej Włóczęgi

VII Turystyczna Włóczęga ARKUN za nami. Czas zatem na małe podsumowanie.

Przez cztery dni naszego wydarzenia:
– wzięło udział oficjalnie 95 osób – turystów pieszych i rowerowych
– przez cztery doby bazę w Kamienicy Królewskiej odwiedziło ponad 180 osób!
– turyści piesi przeszli w sumie 160km
– turyści rowerowi przejechali w sumie 220km
– na kolację czwartkową wydaliśmy 80 kiełbasek
– w piątkowe popołudnie wydaliśmy 92 pizze

Serdecznie dziękujemy Wójtowi Sierakowice za wsparcie w produkcji medali i opasek. Jesteśmy wdzięczni władzom Powiatu Kartuskiego za wykonanie map na potrzeby naszych gier terenowych i imprezy na orientację.

Ogromne podziękowanie dla gospodarza obiektu, pana Karola z KS Kamienica Królewska , za cierpliwość i nieocenioną pomoc w sytuacjach kryzysowych. Wyrazy wdzięczności dla pana Mariana z Urzędu Gminy Sierakowice, za wsparcie na każdym etapie organizacji wydarzenia. Wyrazy uznania dla Domki na Kaszubach „U Marcjana”, dzięki którym mogliśmy korzystać z plaży i pomostu nad jeziorem oraz spędzać czas przy rewelacyjnie przygotowanym ognisku.

Osobne podziękowania dla OSP Kamienica Królewska, za rewelacyjny pokaz możliwości wozu strażackiego, któy na długo pozostanie w pamięci naszych najmłodszych uczestników. Szczególne wyrazy wdzięczności dla naszych sponsorów, Kaufland Polska oraz Leroy Merlin Polska.

Na koniec i najważniejsze, wielkie ukłody dla naszych prowadzących trasy – pieszą rodzinną, Mariuszowi Wesołowskiemu, pieszą długodystansową Joannie Sawoniewskiej i trasę rowerową Adamowi Biernathowi oraz wolontariuszom Marcelinie, Dawidowi Klaudii, Wiktorii, Witkowi i Danielowi.

Link do wybranych zdjęć: https://photos.app.goo.gl/JBVcsPZStoWQi9ou9

Jeszcze raz, ukłony dla wszytskich uczestników! Do zobaczenia za rok!