Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Tak było, czyli Rajd Rowerowy 2023

Tak było, czyli Rajd Rowerowy 2023

Pierwszy, testowy i bardzo kameralny Rajd Rowerowy w całkowicie nowej formule odbył się w dniach 25-27 sierpnia. Jak przebiegała nasza wycieczka?

Na starcie naszego wydarzenia stawiło się sześcioro śmiałków. Ruszyliśmy ze Słupska w piątkowe popołudnie w kierunku Ustki i po drodze obowiązkowo zahaczyliśmy o Dolinę Szarlotty. Późnym popołudniem dotarliśmy na pole namiotowe w Ustce, gdzie rozbiliśmy pierwszy obóz. Wraz z naszą rowerową ekipą przybyła załoga z naszymi bagażami, odebranymi jeszcze w Słupsku. 

Następnego dnia wyruszyliśmy w kierunku Rowów, Smołdzina i Łeby. Z uwagi na wydłużenie trasy, późną nocą dotarliśmy do Lubiatowa. Tam, przy świetle samochodowych lamp rozbiliśmy kolejne obozowisko na terenie pola namiotowego. W związku z nieczynnymi łazienkami, kąpiel odbyliśmy w morzu!

W niedzielne popołudnie, załoga zdecydowała o skróceniu trasy. Dotarliśmy do Białogóry skąd przez Żarnowiec skierowaliśmy się do Wejherowa. Obowiązkowe zdjęcie pod pomnikiem i chill na lodach w Parku Majkowskiego.

Zainteresowani przyszłoroczną edycją? Śledźcie naszą stronę i media społeczościowe.