Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Turystyczna Włóczęga 2023 za nami

Turystyczna Włóczęga 2023 za nami

To było dla nas wyjątkowe święto turystyki rodzinnej. Dzięki Wam, ciągle mamy chęć organizowania naszych krajoznawczych imprez. Dziękujemy, że byliście z nami!

Szósta edycja Turystycznej Włóczęgi była niesamowita pod każdym względem. Przede wszystkim dzięki rewelacyjnym uczestnikom, którzy na tegoroczną edycję przybyli w najliczniejszym w historii wydarzenia składzie. Przez cztery dni, przez naszą bazę w Brzynie przewinęło się prawie 100 osób! Niespotykany był także czas trwania imprezy. Pierwszy raz zaryzykowaliśmy czterodniową edycję, z trzema noclegami. Opłacało się! Oczywiście ważna była także lokalizacja – przystań nad jeziorem Żarnowieckim, udostępniona nam przez gminę Krokowa. No i ta pogoda… Były więc dłuższe i krótsze wycieczki piesze, były trasy rowerowe dalekie i bliskie, była impreza na orientację w Dębkach. Wszystkie te elementy sprawiły, że już nie możemy się doczekać kolejnej edycji. 

Pragniemy podziękować wszystkim, dzięki którym Turystyczna Włóczęga 2023 mogła się odbyć:

  • Wójtowi Gminy Krokowa, panu Adamowi Śliwickiemu oraz całej załodze Krokowskiego Centrum Kultury
  • Marszałkowi województwa pomorskiemu, panu Mieczysławowi Strukowi
  • Patronom medialnym – Radio Kaszebe, trójmiejskiemu oddziałowi Gazety Wyborczej i serwisowi esencjagdyni.pl
  • Tartakowi Mika
  • prowadzącym trasy rodzinną, Mariuszowi Wesołowskiemu, trasę długodystansową Łukaszowi Wojteckiemu i trasę rowerową Damianowi Bednarskiemu
  • wolontariuszom Marcelinie, Klaudii i Danielowi.

Poniżej przedstawiamy galerię z wybranymi komisyjnie fotografiami.