Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Turystyczna Włóczęga ARKUN (VI)

Turystyczna Włóczęga ARKUN (VI)

Turystyczna Włóczęga to wędrowanie i jazda na rowerze po rzadko uczęszczanych szlakach Pomorza, w towarzystwie rodziny, przyjaciół czy znajomych ze szkoły. To włóczęga z wykwalifikowaną kadrą instruktorską PTTK, z którą można zatracić się w przyrodzie, ale nie zagubić!

Turystyczna Włóczęga jest powrotem do zapomnianej formy odpoczynku pod namiotem, która daje niepowtarzalną możliwość obcowania z naturą. Ta niezapomniana przygoda będzie lekcją samodzielności i koleżeństwa w trudzie rozbijania obozowiska, zmagania się z przyrodą i ewentualną niepogodą. Arkun będzie wydarzeniem turystycznym, podczas którego nikt się nie ściga, nie zdobywa miejsc na podium ani nie udowadnia wyższości swojej kondycji fizycznej. Stawiamy na rekreacyjną wędrówkę i jazdę na rowerze po trasach odpowiednio przygotowanych pod kątem długości i czasu.

Termin:
8-11 czerwca 2023, gmina Krokowa, Brzyno – przystań nad jeziorem Żarnowieckim

Koszt uczestnictwa (za osobę): [ wkrótce ]

Ilość dni (noclegów) do 30 kwietnia 2023 do 7 czerwca 2023 Opłata w dniu wydarzenia
4 dni (dwie noce) x x x
2 dni (jeden nocleg) x x x
2 dni (jeden nocleg) x x x
1 dzień (bez noclegu) x x x

Istnieje możliwość zamówienia koszulki rajdowej. Wzór będzie dostępny na stronie www pod koniec kwietnia 2023. Cena 45 zł za sztukę.

Zgłoszenia:

Rejestracja przez formularz zamieszczony na stronie www.rajdarkun.pl. Zgłoszenie jest ważne, jeśli zostanie potwierdzone dokonaniem wpłaty na konto organizatora: Fundacja Arkun 07160011141893685490000001 Bank BNP Paribas

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Przebieg:

Po całodziennej wędrówce organizatorzy zapewniają miejsce noclegowe pod namiotem, na terenie przystani przy jeziorze Żarnowieckim we wsi Brzyno. Gwarantowany jest dostęp do sanitariatów i pryszniców. W bazie, z pomocą instruktorów uczestnicy rozstawiają namioty, rozpalają ognisko, otrzymują ciepły posiłek. Pozostałe wyżywienie uczestnicy organizują we własnym zakresie. Zakończenie planowane jest na godzinę 14:00 dnia 11 czerwca (niedziela). Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Szczegóły (przebieg tras, godziny rozpoczęcia, dojazd, itp.) znajdą się na stronie www.rajdarkun.pl. UWAGA: ORGANIZATOR nie zapewnia namiotów tylko miejsce pod rozbicie obozowiska.

Szczegóły tras i opisy:

Trasy piesze: rodzinna (do 10km dziennie), młodzieżowa (do 20km dziennie), długodystansowa (do 30km dziennie)

Trasy rowerowe: rodzinna (do 15km dziennie), rowerowa (do 80km dziennie)

Szczegółowe opisy tras: [ wkrótce ]

Baza noclegowa:
Przystań w Brzynie, 84-113 Brzyno (pinezka mapa Google)

Regulamin:
[ wkrótce ]

Kontakt:
Komendant: Paweł Musiał – 601863050
Z-ca komendanta: Mariusz Albecki – 505085902
email: pieszy@rajdarkun.pl