Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Poradnik arkunowego wędrowca

Poradnik arkunowego wędrowca

FAQ, czyli z języka angielskiego frequently asked questions, to po prostu często zadawane pytania. Wiele rozbudowanych serwisów internetowych posiada u siebie całe strony poświęcone udzielaniu odpowiedzi na zagadnienia związane z prowadzoną działalnością. Do nas też dociera wiele podobnych wątpliwości, dlatego wyjaśnienia zamieścimy poniżej:

  • Czy istnieje możliwość noclegu w innym miejscu niż pod namiotem?

Organizatorzy nie zapewniają innego rodzaju noclegu niż miejsce pod rozbicie namiotu w warunkach turystycznych, z dostępem do sanitariatów (WC i prysznice) oraz możliwością podłączenia się do prądu. 

  • Czy można przyjechać tylko na jeden dzień bez noclegu?

Tak, można wybrać dowolną liczbę dni i noclegów. Przykładowo pojawić się w piątek i niedzielę bez noclegu lub przyjechać w piątek na nocleg i zostać do soboty wieczór.

  • Jakie wyżywienie zapewniacie w cenie rajdu?

Podczas trwania wydarzenia zapewniamy dwa ciepłe posiłki, jeden w piątek około 16.00, drugi w sobotę około 17.00. Jest to z reguły bigos lub grochówka z chlebem.

  • Kto pilnuje rzeczy pozostawionych w bazie?  

Podczas gdy uczestnicy są na trasie, w bazie pozostaje osoba do pilnowania rozstawionych namiotów. Nie bierzemy jednak odpowiedzialności na cenne rzeczy pozostawione na polu biwakowym (telefony, portfele, dokumenty).

  • Ile dziennie spędza się czasu na trasie wędrówki?

Codziennie uczestnicy maszerują od godziny 10.00 do 15.00. Trasy podzielone są według kategorii ilości przebytych kilometrów w ciągu dnia. Najkrótsza jest trasa rodzinna (ok. 15km), średnia jest młodzieżowa (ok. 20km) a najdłuższa długodystansowa (ok. 30km).

  • Czy będzie na miejscu możliwość zagotowania wody?

Oczywiście, organizatorzy zapewniają dostęp do prądu oraz czajników elektrycznych. Będzie też do dyspozycji kawa i herbata.

  • Czy uczestnicy są ubezpieczeni podczas pobytu na rajdzie?

Organizatorzy nie zapewniają uczestnikom indywidualnego ubezpieczenia, jesteśmy objęci polisą odpowiedzialności cywilnej ogólnej.