Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Spływ kajakowy z Arkunem (Wierzyca)

Spływ kajakowy z Arkunem (Wierzyca)

Spragnieni dalszych wrażeń kajakarskich? No to zapraszamy na dwie, całodzienne dogrywki w najbliższych miesiącach.

–  9 września – rzeka Wierzyca od Maliki Dolne do Czarnocin
– 7 października – rzeka …. podamy wkrótce.

Zapraszamy was na kajakowe zakończenie lata.

Gdzie? Spotykamy się na przystani kajakowej w Czarnocinie, która jednocześnie będzie metą naszego spływu. Z tego miejsca przejedziemy na start w miejscowości Maliki Dolne. Tu zaczniemy i popłyniemy krętym nurtem najciekawszej rzeki Kociewia i Kaszub przez Pogódki (gdzie zrobimy sobie przerwę regeneracyjną, aż do Czarnocina. Trasa jest zdecydowanie łatwa i nie powinna zająć nam więcej niż 5 godzin.

Kiedy? Spływ zaczniemy w sobotę 9 września o godzinie 10.00. Jak zwykle nie przewidujemy jakichkolwiek opóźnień. Trasę przepłyniemy do godziny 15.00 maksymalnie 16.00.

Ile? Koszt spływu to 80 zł za osobę. W cenie mamy miejsce w kajaku (jedynka lub dwójka) wypożyczenie kamizelki asekuracyjnej oraz wiosła. W cenie jest również transport do Malik na start spływu.

Nocleg? Chętnych zapraszamy już w Piątek 8.09 na pole przy przystani kajakowej w Czarnocinie. Nocleg jest darmowy. Sprawy grillowo ogniskowe będziemy organizowali w zależności od potrzeb.

Dojazd? Dojazd do Czarnocina jak zwykle we własnym zakresie, ale jeśli ktoś z was jest chętny płynąć z nami, a nie ma transportu to zorganizujemy z pewnością jakieś rozwiązanie.

Na spływ przyjeżdżamy już przygotowani, z odliczoną kwotą za wynajem kajaków.

KONIECZNE ZAPISY drogą mailową – wodny@rajdarkun.pl (z podaniem liczby osób i rodzaju kajaka).